logo
U4/U6
U4: Årgang 2013 og yngre
U6: Årgang 2011 og 2012 
 
Trænerstab: 
 
Cathrine Ørsted
Tlf:  29 80 31 63
Mail: cathrines73@hotmai.com
 
Minna Hjorth, Ungtræner
 
Clara Rothmann, Ungtræner
 
 
 
 
Træningstider:
U4: Lørdag 9.45-10.30 Hal 2
U6: Lørdag 10.40-11.30 Hal 2 
 
Lørdag d. 9.9 træner U4 fra 8.45 til 9.30 - og U6 træner fra 11.30 til 12.15.
Derudover så er træningen lørdag d.16.9 aflyst.
Lørdag d.23.9 er vi tilbage med de normale tider!
 
 
 
        ggggggggggggggggggg 
U8
Årgang 2009-10
 
Trænerstab: 
 
Katrine Krebs Bach
Tlf: 40 50 94 66
Mail: krebsbach4@gmail.com
 
Charlotte Trolle Overgaard
Tlf: 20 87 71 41
Mail: c.trolle@yahoo.dk
 
Fred Chiappini
Tlf: 27 11 88 54
Mail: fred_chiappini@yahoo.fr 
 
Træningstider:
Fredag: 17.15-18.15 Hal 2 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U9/U10 Drenge
 
Årgang 2007-08 
 
Trænerstab:  
 
Thomas Kläning
Tlf: 51 56 08 60
Mail: tklaning@hotmail.com
 
Per Sørensen
Tlf: 20 44 36 29
Mail: permundberg@hotmail.com
 
Tina Petersen, Holdleder
Tlf: 27 31 38 36
Mail: tinamp77@gmail.com
 
Træningstider:
Mandag: 16-17 Hal 1
Onsdag: 16-17 Hal 2
Fredag: 18.15-19.15 Hal 2 
 
 
 
 
U9/U10 Piger
 
Årgang 2007-08
 
Trænerstab:
 
Jesper Gerner
Tlf: 91 39 98 10
Mail: jesper_gerner@hotmail.com
 
Lone Fogtmann
Tlf: 21 65 21 67
Mail: lone.fogtmann@dk.issworld.com
 
Viktor Gerner, Ungtræner
 
Søren Steensen, Holdleder
 
 
Træningstider:
Mandag: 16-17.15 Hal 2
Fredag: 17.30-18.45 Hal 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U12 Drenge
 
Årgang 2005-06
 
Trænerstab:
 
Kim Digmann
Tlf: 21 73 39 87
Mail: kimdigmann@gmail.com
 
Claus Bloch
Tlf: 22 82 41 50
Mail: clausblochhansen@gmail.com
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
Mads Olsson
Tlf: 61 40 71 97
Mail: molsson.1212@gmail.com
 
Andreas Tolderlund, Målmandstræner
Tlf: 31 48 44 31
Mail: atolder@live.dk
 
Træningstider:
Mandag: 17.15-18.30 Hal 2
Onsdag: 17-18.15 Hal 2
Fredag: 16-17.15 Hal 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U12 Piger
 
Årgang 2005-06
 
Trænerstab:
 
Dan Christensen
Tlf: 22 80 03 35
Mail: dc@christensen.mail.dk
 
Claus Løfbjerg
Tlf: 23 10 83 94
Mail: clauslof@gmail.com
 
Bjarne Benda, Træner
Tlf: 24 45 72 49
Mail: bjbe01@frederiksberg.dk 
 
Anna Poole, Træner
Tlf: 42 41 79 55
Mail: annaaapoole@gmail.com
 
Christina Christensen, Holdleder
Tlf: 40 31 53 62
Mail: christina.s.christensen@landsbyskolen.dk
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
Træningstider:
Mandag: 17-18.15 Hal 1
Onsdag: 16-17.15 Hal 1 (Hold 2+3)
Fredag: 16-17.30 Hal 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sponsorer